Transmisja Danych

Skynet proponuje firmom, których struktura wymusza potrzebę działania w wielu oddziałach, rozległe sieci transmisji danych o bogatej funkcjonalności i w bardzo atrakcyjnej cenie. Uzyskujemy to poprzez ich integrację z innymi usługami telekomunikacyjnymi i informatycznymi. Nasze sieci gwarantują bezpieczne przesyłanie informacji pomiędzy komputerami w odległych biurach i niezawodną komunikację systemów informatycznych (np. CRM) oraz systemów głosowych. Pozwalają również na realizację korporacyjnych systemów informacyjnych typu intranet.

Usługa jest adresowana do odbiorców biznesowych, realizowana w oparciu o technologię radiową lub światłowodową. Pozwala na zestawianie łącz lub  VLAN’ów o przepustowości od 1 Mbps do 10 Gbps.

W przypadku technologii światłowodowej, łącza dostępowe do poszczególnych lokalizacji realizowane są jako przyłącza światłowodowe zakończone odpowiednio stykami elektrycznymi (100Mbps, 1Gbps lub 10Gbps) lub optycznym stykiem w standardzie Gigabit Ethernet (1000Base-SX/LX/LH).

Zalety rozwiązania:

    • Dowolna przepływność od 1 Mbps do 10 Gbps.
    • Skalowalność – możliwość zwiększenia przepływności w trakcie trwania umowy (nawet w ciągu 1 godziny od zgłoszenia zapotrzebowania).
    • Stabilność parametrów łącza – stała przepustowość łącza, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Zapraszamy do kontaktu: 

Dział Klientów Biznesowych
e-mail: biznes@skynet.net.pl
tel. 22 487 10 00 wew. 4

Powiększ czcionkę
Kontrast