14 grudnia, 2020 • 
blog
Czas czytania: 2 min.

Nowa Telewizja SKYNET

Spis treści:

Czy telewizja może konkurować z serwisami streamingowymi? Przywykliśmy przecież do tego, że jesteśmy „skazani” na programy, które są wyświetlane przez stacje w danym momencie, o zaplanowanym z góry czasie. Nowoczesne rozwiązania są jednak w stanie połączyć zalety VOD z bogatą ofertą stacji telewizyjnych.

Nowa Telewizja SKYNET 1

W Nowej Telewizji SKYNET jest to możliwe dzięki funkcji ReTV. Pozwala ona na odtwarzanie programów wyemitowanych w stacjach nawet tydzień wcześniej. Możemy zatem wybierać, co chcemy oglądać, dokładnie tak, jak w serwisach streamingowych.

Ponadto funkcja ReTV pozwala na przewijanie i zatrzymywanie audycji. Jeśli zatem mamy ochotę wyjść z pokoju, by zrobić sobie kawę, możemy po prostu nacisnąć pauzę, by wznowić odtwarzanie programu w dowolnym momencie. 

Ponadto w Nowej Telewizji SKYNET znajdziemy następujące funkcje:

 • Nagrywarka

Nagrywaj ulubione audycje TV, do swojej dyspozycji masz do 50 godzin nagrań, które są dostępne maksymalnie przez 30 dni (czas dostępności nagrania zależy od wykupionego pakietu TV). Umożliwi to obejrzenie audycji, kiedy tylko będziemy mieli na to ochotę.

 • Przewodnik programowy

Funkcja umożliwia dostęp do pełnego programu telewizyjnego. Dzięki temu nie będziemy musieli przeglądać go w internecie, odrywając się od telewizora.

 • Teraz W Telewizji

Jest to skrócony program telewizyjny pokazujący aktualnie trwające audycje oraz audycje następne. W ten sposób szybko wybierzemy kanał, który w danym momencie może nas zainteresować.

 • Własna lista kanałów

Będziemy mogli umieścić na niej swoje ulubione kanały, aby nie musieć ich poszukiwać pośród wszystkich stacji. To wygoda i oszczędność czasu.

 • Kontrola rodzicielska

Mając dzieci, możemy obawiać się, że natkną się podczas oglądania telewizji na nieodpowiednie dla nich treści. Kontrola rodzicielska pozwala na ustawienie dostępności audycji w zależności od kategorii wiekowej.

 • Aplikacje

Oprogramowanie zainstalowane w dekoderze pozwala m.in. na sprawdzenie pogody czy wiadomości bezpośrednio na telewizorze.

Unikalne treści ponad 160 kanałów

Nowa Telewizja SKYNET umożliwia oglądanie programów z nawet 164 kanałów (w tym 105 w jakości HD). Znajdziemy wśród nich m.in.:

 • Canal+ w 6 dostępnych kanałach tej stacji możemy oglądać najnowsze filmy z całego świata oraz autorskie produkcje. Są wśród nich wysoko oceniane i popularne seriale, takie jak polski Belfer z Maciejem Stuhrem.
 • Planete+ obejrzymy tu doskonałe programy dokumentalne (głównie europejskiej produkcji), które pozwalają zdobyć wartościową wiedzę o świecie.
 • TVN24 czyli największy polski kanał informacyjny, który emituje wiadomości i programy publicystyczne przez całą dobę.
 • MTV – to najważniejszy światowy kanał muzyczny. W MTV HD oprócz muzyki obejrzymy także programy rozrywkowe. Stacja oferuje również kanały tematyczne jak MTV Rock, Dance, Hits czy Live HD prezentujące najnowsze i archiwalne teledyski oraz koncerty.
 • National Geographic z kanałami Wild i People – stacja produkuje najwyższej jakości programy dokumentalne poświęcone przyrodzie, podróżom czy życiu społeczności na całym świecie.
 • Ale Kino – jest to kanał filmowy, w którym obejrzymy często niedostępne nigdzie indziej ambitne kino (w tym wiele produkcji europejskich).
 • Kuchnia TV – to kanał dla wielbicieli gotowania, w którym podpatrzymy przepisy na wyjątkowe dania oraz obejrzymy programy dotyczące kuchni na świecie.
 • Eleven Sports – na czterech kanałach Eleven Sports zobaczymy ekscytujące rozgrywki sportowe – piłkę nożną, wyścigi Formuły 1 czy mecze żużlowe na żywo.

W ofercie Nowej Telewizji SKYNET znajdziemy także mnóstwo innych fascynujących kanałów, których audycje będziemy mogli oglądać o dowolnej porze, eksplorując także te emitowane wcześniej.

Nowa Telewizja SKYNET 3

Jesteś zainteresowany ofertą Nowej Telewizji SKYNET? Zadzwoń pod numer (22) 487 10 00 lub napisz na adres biuro@skynet.net.pl, by uruchomić usługę.

Poznaj moc
internetu
symetrycznego
Zobacz również

inne wpisy…

Bez kategorii
Krótsze godziny otwarcia biura w dniu 22-03-2024
22 marca, 2024
Aktualności
NOWE KANAŁY W TV SKYNET
28 lutego, 2024
Aktualności
Wsparcie Techniczne w dniu 01-03-2024
28 lutego, 2024